REKLAMA INTERAKTYWNA

SKLEPY &
STRONY WWW

SOCIAL MEDIA

POZYCJONOWANIE

SKLEPY & STRONY WWW

W odpowiedzi na potrzeby związane z zaistnieniem w sieci przygotowaliśmy ofertę dotyczącą tworzenia stron internetowych. Wszystkie opracowywane przez nas projekty stanowią indywidualny produkt przygotowany według upodobań naszych Klientów przy odrobinie naszego profesjonalnego wsparcia. Projektowane strony tworzymy o najnowszy język programowania HTML 5. Nasze strony są przyjazne wyszukiwarkom dzięki czemu łatwo i szybko się pozycjonują. Ponadto dostosowujemy nasze strony do współpracy z urządzeniami mobilnymi typu smartphone i tablet dzięki czemu stają się one przyjazne w obsłudze w każdych warunkach. Serdecznie zapraszamy firmy zainteresowane stworzeniem strony internetowej. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm. Nasi redaktorzy tekstów. informatycy oraz graficy stworzą stronę, która na pewno przypadnie Tobie do gustu. Oczywiście strony robimy indywidualnie do Twoich potrzeb co daję pewność odpowiedniej ceny.
W cenie pełna administracja oraz brak dodatkowych opłat.

Strony Internetowe Rzeszów

PAKIETY

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu - najwyższą jakość wykonania i najlepszą cenę.

WYPEŁNIJ BRIEF ONLINE

STRONA WWW

BASIC

zawiera:

Strona przewijana typu ONE PAGE

100% responsywna

Integracja z Facebook

Hosting i domena gratis

STRONA WWW

STANDARD

zawiera BASIC plus:

Podział na zakładki i podstrony

Indywidualny formularz kontaktowy

Wielopoziomowa galeria zdjęć

Skrzynka e-mail gratis

STRONA WWW

PREMIUM

zawiera STANDARD plus:

Nielimitowana ilość podstron

Nielimitowana galeria zdjęć

Prezentacja wideo oraz integracja z YouTube

Profesjonalna sesja fotograficzna gratis

SKLEP

STANDARD

zawiera:

Prosty i przejrzysty interfejs

Nowoczesny design

Integracja z systemami płatności i kurierem

Hosting i domena gratis

WYBRANE RELIZACJE

strony www rzeszow

WESTERN BAR

tanie strony internetowe rzeszow

GOLDEN BRANDT

tworzenie stron internetowych rzeszow

MASARNIA TYLUTKI

tworzenie stron www rzeszow

M STUDIO

sklepy internetowe rzeszow

NOTARIUSZ CZAPOR

tanie sklepy internetowe rzeszow

MEBLE SAMOJEDNY

sklepy online rzeszow

SCHODY CZERNECKI

tanie sklepy online rzeszow

ORTOPERFECT

tworzenie sklepow internetowych rzeszow

PCM

Hosting

Zapewniamy utrzymanie stron WWW i sklepów internetowych. 
Oferujemy szybki i wydajny hosting oraz konta pocztowe dla małych i dużych firm.
Oferujemy szybki i wydajny hosting, który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom. Usługi działają 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Domeny

Zajmujemy się obsługą domen polskich, funkcjonalnych, regionalnych oraz zagranicznych. Na życzenie Klienta rezerwujemy, rejestrujemy oraz prolongujemy domeny internetowe.

SOCIAL MEDIA

REKLAMA NA FACEBOOKU

Z Facebooka korzysta ponad miliard osób, które utrzymują w ten sposób kontakty ze znajomymi, rodziną i sprawdzają ważne informacje. Marketing na Facebooku pomaga firmom budować trwałe relacje z ludźmi i poszukiwać nowych klientów. My przygotujemy Twoją stronę firmową na Facebooku i będziemy ją promować w oparciu o ustalony budżet i cel które tej promocji będą przyświecały - dla Ciebie i dla nas liczą się efekty, każdą kampanie kreujemy tak aby je maksymalizować jak najmniejszym kosztem - wydasz tylko tylę ilę będziesz chciał nigdy więcej niż ustalimy przy planowaniu strategi Twojej kampanii reklamowej.

OPTYMALIZACJA

Każdy użytkownik Google to Twój potencjalny klient. Zdobędziesz go, zwiększając widoczność Twojej strony w wyszukiwarce. Myślisz, że tego nie potrzebujesz? Więc skąd powiedzenie: “najlepsze miejsce na ukrycie ciała to druga strona wyników w Google”? Internauci szukają w Google określonych produktów i usług. Szkoda byłoby nie wykorzystać tej szansy i nie umieścić tam oferty Twojej firmy. Postaramy się, aby link do niej znalazł się na szczycie wyszukiwania. W ten sposób znajdzie Cię nawet najbardziej niecierpliwy internauta. 

ADWORDS

Reklamuj się w wyszukiwarce, a Twój komunikat na pewno dotrze do klientów. AdWords to alternatywny sposób zaistnienia w Google. Twoja oferta pojawia się tuż nad wynikami wyszukiwarki, oraz w sieci reklamowej Google. Tekst reklamy AdWords jest krótki i zwięzły. Ponadto pojawia się w sąsiedztwie wyników naturalnych. Pewnie to stanowi o sile tego narzędzia. Kierowanie na określone słowa kluczowe powoduje, że Klient znajdzie Twoją ofertę akurat wtedy, gdy będzie szukał podobnych produktów lub usług.