REKLAMA WIZUALNA

OKLEJANIE POJAZDÓW

OKLEJANIE WITRYN

Reklama na pojazdachSamochód firmowy to bezpłatny nośnik reklamy wizualnej. Efektowna reklama na samochodach firmowych umacnia pozycję i utrwala wizerunek firmy na rynku. Oklejona flota samochodów wyróżnia firmę i jest to świetna promocja marki, produktów i firmy. Oklejenie całego pojazdu to dodatkowe zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi.

Jak powstaje reklama na samochodzie?

4. Druk + laminowanie, przygotowanie grafiki
Po zatwierdzeniu ustalamy dogodny dzień na realizację. W tym czasie przygotowujemy grafikę do druku. Następnie drukujemy, laminujemy, wycinamy i przygotowujemy do naklejenia na samochodzie.

5. Aplikacja - oklejenie samochodu
W ustalonym dniu, klient dostarcza do pracowni umyte samochody, gdzie następuje oklejanie samochodów grafiką reklamową. Oklejanie auta trwa zwykle od jednego do dwóch dni. W warunkach zimowych przedłużamy czas realizacji o oklejenia o 1 dzień, aby w odpowiedniej temperaturze kleje należycie związały z karoserią samochodu.

6. Odbiór oklejonego samochodu
Od tej chwili masz oklejony samochód, a reklama na samochodzie pracuje dla Ciebie.

1. Koncepcja reklamy
Wspólnie z klientem zaczynamy od stworzenia koncepcji reklamy na samochodach. Dobieramy odpowiednią treść reklamową: teksty, hasła, adresy, telefony, www, elementy graficzne i fotografie.
Planujemy rozmieszczenie reklamy na samochodach, co na bokach, co na przodzie i co na tyle każdego z pojazdów. Szkicujemy wstępną makietę reklamy. Dobieramy materiały i sposób wyklejenia samochodu. Decydujemy czy i jak wykonać laminowanie wydruków. Negocjujemy budżet na realizację oklejenia. Fotografujemy i mierzymy samochód.

2. Wizualizacja oklejenia samochodu
Wstępną koncepcję reklamy na samochodach przekazujemy do naszego studia graficznego, gdzie doświadczony projektant tworzy wizualizację.

3. Akceptacja projektu do realizacji
Wizualizację przesyłamy e-mailem do zleceniodawcy w celu konsultacji
i akceptacji projekt reklamy. Korekty projektu, aż do 100% satysfakcji klienta. 

Oklejanie witryn

Folia OWV

Folia One Way Vision to perforowana folia z okrągłymi otworami. Jest to folia przepuszczająca światło, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz – dzięki niewielkim otworom na całej swojej powierzchni. Posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi równocześnie powierzchnię reklamową.

Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz umożliwia wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym.

Oklejanie dekoracyjne


Folie glass decor z efektem szronu lub piaskowania to znakomite uzupełnienie wystroju.
Zmieniają szklane "akwarium" w przyjemne wnętrza z odrobiną intymności bez blokowania dostępu świtała dziennego.

oklejanie pojazdow rzeszow

Podoba Ci się nasza oferta? Wypełnij BRIEF ONLINE

Wypełnij Brief Online